Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Robert Carlyle zagra w Stargate: Universe
Robert Carlyle zagra w Stargate: Universe

Aktor zagra postać Dr. David Rush – ogłosiła stacja SCI FI Channel i MGM. Aktor ma 47 lat i pochodzi ze Szkocji, zdjęcia rozpoczną się w lutym. Wydarzenia w Stargate Universe osadzone są na pokładzie statku „Destiny” stworzonego przez Pradawnych miliony lat który podąża zaprogramowanym kursem od jednej do drugiej galaktyki. Postać aktora ma być główną jednak producenci zapewniają że będzie to naprawdę zespołowy serial. Postać Dr. Rush’a nie pojawiła się jednak w oficjalnych poszukiwania do ról.


Wydaje się że drużyna na pokład statku wejdzie pod dowództwem pułkownika Everett’a Young’a. Rush nie jest zastępstwem dla Younga i może nie być nawet dowódcą. W przesłuchaniach odtwarzana była scena gdzie te dwie postacie ścierały się o to kto będzie dowodził. Młodsza i mniej doświadczona ekipa w porównaniu do wcześniejszych serii składająca się z żołnierzy naukowców i cywilów musi się bronić gdy tajna baza zostaje zaatakowana. Podejmując ryzykowną próbę ucieczki trafiają na statek. Walcząc o przetrwanie, Dr. Rush pracuje nad odkryciem tajemnic statku by wszyscy mogli powrócić do domu jednak wkrótce pojawia się dla niego nowa motywacja.


To spekulacja, ale Rush mógł znaleźć sposób na dostanie się na statek przez użycie dziewiątego chevronu. Aktywacja tej metody nie miała się jednak odbyć w trakcie ataku z grupą której nigdy nie miał zamiaru wziąć. Komentarze: Wright, Cooper (producenci serialu): „Jesteśmy szczęśliwi że wokół aktor takiego kalibru możemy budowąc mocną opartą na postaciach serię… Robert Carlyle przemówi do szerokiej publiczności i mamy nadzieje że w ten sposób pakażemy nowym widzą jak nagradzamy lojalność fanów którzy są z nami od dłuższego czasu… SGU widzimy jako innowacyjny krok naprzód i okazję do poszerzenia grona fanów”. Mark Stern (wiceprezydent SCI FI): „Nie możemy być bardziej szczęśliwi z osadzenia Roberta Carlyle w Stargate Universe… W swoich rolach wnosi głębię, inteligencję i złożoność , co będzie pasować idealnie do świeżego, nowego, podanego renowacji fandomu”.


Słynniejsze role:


- Postać Adolfa Hitlera z „Hilter: Narodziny Zła” (2003)


- Don „28 tygodni później” (2007)


- Renard „Świat to za Mało” (1999)


- Begbie „Trainspotting” (1996)


- Carl Benton „24: Redemption” (2008)


Link: http://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Carlyle http://www.imdb.com/name/nm0001015/

chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: