Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Postacie serialu Universe
Postacie serialu Universe
Rozpoczęły sie poszukiwania obsady dla postaci z trzeciego serialu pod tytułem „Universe”. Informacje zdobył Gateworld z niepewnych źródeł. Na chwilę obecną powinna być więc ona traktowana jako pogłoska.
Oprócz tego trzeba mieć na względzie że postacie mogą ulec zmianie. Pamiętacie Dr. Benjamin’a z Atlantisa? To miał być MacKay!
Zdjęcia do serial rozpoczną się 4 lutego 2009 roku.


Pułkownik Everett Young
Przystojny, utalentowany czterdziestolatek, były dowódca zespołu SG. Dwa lata temu poprosił o zezwolenie odsłużenia swojej służby na Ziemi do czasu poślubienia swojej żony, Hailey. Na razie jednak jest tymczasowym dowódcą tajnej bazy pozaziemskiej. Utrata dwóch ludzi ze swojej drużyny kilka lat temu nauczyła go niczego nie być pewnym i jest gotowy na wszystko. Utrzymuje swoją drużynę w rydzach dzięki czemu ciągle są żywi. Obsada dla gwiazd aktorskich.

Tamara Jon
20-25 lat, wyraźna przynależność etniczna (preferowane Azjatki). W stopniu kapitana, medyk polowy SGC. Doświadczenie pozaziemskie. Piękna, wykształcona, sprytna, sprawna. Odbyty trening ratownictwa medycznego. Zdolność leczenia poważnych obrażeń. Skromne tło. Snem jej jest zostanie doktorem, ale nie było jej stać na studia medyczne i Siły Powietrzne były dla niej najlepszym wyjściem. W wyniku wydarzeń zostaje najbardziej obeznaną osobą w sprawach medycyny na statku i musi sprostać poczuciu braku wiedzy i doświadczenia lecząc swoich pacjentów. Jej problemem jest także brak leków i zapasów by jej praca była łatwiejsza.

Chloe Carpenter
Dwudziestolatka, oszałamiająca i seksowna. Córka senator USA. Oczko w głowie tatusia, trochę rozpuszczona, ale jednocześnie nie głupia. Ma żyłkę do polityki i życia towarzyskiego. Jej marzeniem jest pójście w ślady ojca, ale jak na razie jest imprezowiczką na pierwszym roku renomowanej szkoły wyższej. Tragiczna śmierć ojca i inne tragiczne okoliczności uwięziły ją na statku poddając próbie jej charakter.

Eli Hitccock
20-25 lat. Nierób I jednocześnie geniusz do wszystkiego nad czym tylko pomyśli – matematyka, komputery. Zgryźliwe poczucie humoru, towarzyski wyrzutek. Pochodzi z rozbitej rodziny. Brak pewności siebie, bo jego prawdziwa inteligencja nigdy nie została dostrzeżona jak u postaci Matt Damson’a z „Good Will Hunting”.

Poruczni Jared Nash
20-25 lat. Młody członek drużyny SGC. Kwalifikuje się na oficera, ale nie jest jeszcze w pełni wyszkolony. Fantazja każdej nastolatki. Został wywołany jak na boisku z ławki rezerwowych na kapitana drużyny. Wierzy się że wypełni rolę lidera drużyny pomimo tego że nie jest gotowy do przejęcia pełnej odpowiedzialności. Musi się nauczyć przejąć dowodzenia i zyskać respekt przez swoje decyzje manewrując pomiędzy różnymi charakterami osób na statku dla ich własnego dobra. Jak Jason Bourne jest utalentowany i dobrze wyszkolony, aczkolwiek psychicznie nie przygotowany do tak napiętej sytuacji.

Ron “Psycho” Stasiak
20 lat, etniczność. Żołnierz. Duży, silny, cichy. Chcesz go mieć po swojej stronie. Nie chcesz by się na ciebie wściekł. Brakuje mu temperamentu w nie bitewnych sytuacjach. Jego przeszłość jest tajemnicą, ale to oczywiste że coś ciemnego skrywa się pod jego zasłoną tajemniczości. Jednocześnie ma swoje zasady bo w innym wypadku pozabijałby wszystkich wokół siebie. Jak postać Eric’a Bana „Hoot” z „Blackhawk Down”.Słowem komentarza,
Pułkownik Everett Young – krzyżówka posady Weir z O’Neill’em.
Tamara Jon – no to w którym sezonie pani doktor zginie ;)
Chloe Carpenter – mmmm… ;]
Eli Hitccock – MacKay?
Poruczni Jared Nash – Eee, jakiś plastuś… pewnia dla komentarza mmmm. :>
Ron “Psycho” Stasiak – Kabum?
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: