Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Środkowy dwuczęściowec ujawnia się bardziej
Środkowy dwuczęściowec ujawnia się bardziej
Chodzi o nowe spoilery do odcinków 10 I 11 Atlantisa o tytułach odpowiednio: “First Contact” i „The Lost Tribe”. W odcinku gościnie wystąpi Michael Shanks w roli Daniela Jacksona. Premiery odbędą się odpowiednio 26 września i 10 października tego roku.


SPOILERY
Opisy odcinków SCI FI Channel

First Contact:
Daniel Jackson przybywa na Atlantis gdy jego badania doprowadziły go do śladu tajnego laboratorium w ramach miasta Atlantis które należało do naukowca Pradawnych o imieniu Janus, który prowadził badania w ukryciu przed innymi. Z nadzieją jego odnalezienia, wraz z jego nieujawnionymi badaniami, Jackson prosi o pomoc McKay’a. Tajemniczy wpis w dzienniku doprowadza ich do ukrytego laboratorium Bezwiednie aktywują sygnał na odległą planetę. Kilka godzin później miasto odwiedza grupa tajemniczych obcych.
W międzyczasie Woolsy wraz z Dr. Keller i Ronon’em są na pokładzie statku Deadalus dowodzonego przez pułkownika Caldwell’a zostawiają miasto Atlantis pod dowództwem Sheppard’a. Tam witają Todd’a i jego delegację na statku aby przedyskutować testy Keller i jej terapii genowej na żywych Wraith. Gdy Todd zaczął podejrzewać Ziemian o zdradę postanawia przejąć kontrolę nad statkiem.

The Lost Tribe:
Jackson I McKay zostali zmuszeni do ponownego uruchomienia urządzenia Attero – maszyny stworzonej tysiące lat temu w celu wyeliminowania Wraith. Robiąc to odkryli powód dla którego Pradawni nie wykorzystali go wcześniej – niszcząc statki Wraith które próbowałby wejść w hiperprzesteń jednocześnie to urządzenie powoduje samozniszczenie gwiezdnych wrót.
W międzyczasie Todd i jego oddziały przetrzymują Woolsey’ego, Keller , Ronona i całą załogę Dedala będąc przekonany że to oni stoją za wskrzeszeniem tej groźnej technologii. Z obawą o to że Todd’owi uda się zniszczyć urządzenie, Jackson i McKay zostaną z pewnością zabici. Sheppard wzywa starych sojuszników by pomogli mu uratować jego przyjaciół.
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: