Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Z Vancouver do Vegas.
Z Vancouver do Vegas.
Ekipa Stargate Atlantis wyrusza na południe do Las Vegas w celu nakręcenia 19 odcinka. Odcinek reżyserować będzie Robert C. Cooper, który to napisał do niego także scenariusz. W tonacji ujęć i efektach będzie naśladować C.S.I.


SPOILERY do 5x19 Vegas


Gdy kolejne ciało pojawia się na pustyni koło Las Legas w Nevadzie, detektyw John Sheppard zostaje wezwany by zbadać tę sprawę. Jest on śledczym od zabójstw, ale morderca którego musi złapać jest wyjątkowy – z kimś lub czymś takim się jeszcze nie spotkał do tej pory.
Sheppard próbuje unikać reportera gdy przybywa na miejsce zbrodni. Sugeruje on że jeżeli ofiara jest taka jak poprzednie, mogą mieć do czynienia w mieście z seryjnym mordercą. Służby porządkowe już przybyły i pokazały Sheppardowi ciało: wyglądało to tak jakby z człowieka została wyssane całe życie.
W biurze detektywa Sheppard’a, kapitan Lopez przedstawia mu kogoś kto będzie pomagał mu w śledztwie: agenta Woolsey’ego z F.B.I.
W innym miejscu w tanim hotelu, bardzo chory, średniego wieku biznesmen wymiotuje. Na dodatek jego sąsiad słucha muzyki heavy metal. W końcu postanawia zapukać do niego. Zostaje zaskoczony gdy tym co zauważa po otwarciu drzwi. Wraith wyciąga rękę by się nim nakarmić.

Odcinek będzie hołdem dla serii C.S.I. z podobnymi ujęciami dynamicznych flashback’ów z przeszłości ofiary wraz z efektami wizualnymi reprezentującymi bliskie zbliżenie do ciała gdy to jest pozbawiane zycia.
To w jaki sposób detektyw Sheppard I jego śledztwo wpasowuje się w świat Atlantis nie jest wiadome.
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: