Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
SCI FI domem Stargate
SCI FI domem Stargate
Prezydent Dave Howe stacji SCI FI Channel zapewnia że ciągle chce być domem dla sagi Stargate. Na ich antenie będzie nie tylko emitowany Stargate Universe, kolejne filmy Atlantis oraz już wydane na DVD dwa filmy SG-1. Howe podkreśla nie tylko konieczność odmłodzenia nowego serialu przez między innymi wprowadzenie młodszej obsady, ale także zapełnienie luki w ramówce po Galactice należącej do gatunku „space opera”. Oczywiście Universe nigdy nie będzie tak mroczny jak BSG jednak powinien być bardziej niż poprzednie seriale Stargate. Wright i Cooper już teraz piszą pierwszy scenariusz odcinka pilotowego.


Na temat powstającego Stargate: Universe
„Jako stacja, patrzymy na Battlestar Galactice, która ustawiła standardy w dziedzinie pełnego napięcia dramatu charakterów. Stargate nie ma dynamiki Battlestar Galatcici. Ale może być czymś pomiędzy. Brad [Wright] i Robert [Cooper] są bardzo skłonni do utrzymania akcji i przygód i poczucia humoru. Myślę jednak że mamy okazję do wstrzyknięcia trochę większej dawki dramatu w serie. Ta jednak oczywista konwersja dla nich musi nastąpić już w pierwszym scenariuszu który zostanie zrealizowany.”.

Na temat końca Stargate: Atlantis.
„Myślę że te wydarzenia zaprowadzą ich [producentów] do większej, wartościowszej dwu godzinnej produkcji, co jest wspaniałe… Istnieje wyraźnie widownia pasjonatów Atlantis i jego postaci. I tak, pozostaną na pewno w ramach fandomu przy powstających filmach. Ludzie muszą pomarudzić by pogodzić się z tym. Nie oczekuję że te emocje odejdą na bok. Jednak pojawi się Universe na antenie i luka zostanie zapełniona w świecie Stargate. Mam nadzieje że ostatecznie ludzie zdadzą sobie sprawę że Stargate jest w dobrych rękach SCI FI, że bardzo cenimy ten świat i że to w naszym jak i fanów interesie kontynuować jest ten świat by móc te wydarzenia opowiadać rok po roku.”
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: