Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Atlantis dostaje czerwone światło
Atlantis dostaje czerwone światło
Atlantis zakończy się na piątym sezonie.
SCI Fi Channel zakończy produkcje serialu na piątym sezonie setnym odcinkiem pod tytułem „Enemy At the Gate”. Wątki z tego odcinka zakończone zostaną 2 godzinnym filmem który zostanie pokazany na SCI FI w 2009 roku i następnie wydany na DVD. Napiszą go wspólnie Joseph Mallozzi i Paul Mullie. Możliwe że podobnie jak z SG-1 będą się pojawiać kolejne filmu.
Teoretycznie zakończenie serialu dało zielone światło dla serialu nad którym pracują Brad Wright i Robert Cooper przerzucając środki finansowe właśnie na „Stargate Universe”, aczkolwiek Brad zapewnia że obie sprawy nie mają ze sobą nic wspólnego.Komentarze

“Setny odcinek jest celem każdego scenarzysty-producenta. Osiągnąć to dla spin-off jest niesamowite. I tak jak SG-1 nie czuje się tak jakby to był koniec dla Atlantis – to ewolucja. Tu nic nie jest odstawiane na bok, tak jak SG-1 nie zostało odstawione na bok. Seriale mają swoje życie i przeżywają je… Zawsze pojawia się moment w które ludzie są zawiedzeni. To jest sposób na przetrwanie Atlantis w bardzo mocny sposób.”
“Serial dobrze sobie radził. Ale nie czeka się na moment aż serial sobie nie będzie radził I wtedy startowało się z filmami. Gdy ma się zamiar zrobić filmy gdy serial jeszcze żyje, to jest dobry czas!”.
Brad Wright
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: