Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Infekcja
Infekcja
Pojawiły się informacje na temat odcinka “Infection” piątego sezonu Stargate Atlantis. Scenariusz napisany został przez Alan McCullough. Odcinek jest 17 w kolejności produkcyjnej.

SPOILERY
Odcinek kontynuuje wydarzenia z odcinka „The Queen”.
Pułkownik Sheppard wraz ze swoją drużyną sprawdza statek Wraith który najwyraźniej pojawił się w pobliżu miasta. Wydaje się on opuszczony, ale oczywiście wraz z taką sytuacją zawsze okazuje się że nie jest to podarunek od losu.
Major Lorne wraz ze swoimi ludźmi dołącza do drużyny. Porucznik Williams sprawdzając odosobnioną części statku zaczyna słyszeć hałas. Postanawia to sprawdzić i okazuje się że część ściany się rozpuściła odkrywając ukryty korytarz. Informuje o tym Lorne’a który jest z Sheppard’em i na własną rękę kontynuuje badanie tajnego korytarza po czym zostaje zaskoczony przez stworzenie Wraith które nagle go złapało.
Przez “stwrozenie” rozumiemy wojownika Wraith bez swojej maski (ostatnio widzianego w „Spoils of War”). Gdy Sheppard z Lorne’m docierają na miejsce ciała żołnierza nie odnajdują… jedynie jego broń.
Gdzie indziej Dr. Jennifer Keller poszerza swoją wiedzę na temat fizjologii Wraith. Wywoływany jest na nią nacisk i Jennifer dzieli się swoim brakiem wiary w siebie Rodney’owi. Oboje zacieśniają relacje i McKay wspiera ją trzymając jej rękę.
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: