Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Judge o odcinku "Reckoning"
Judge o odcinku
O tytule kolejnej dwu częściowej historii w serialu wiedzieliśmy już od pewnego czasu nie mając równocześnie pojęcia o jakich wydarzeniach będzie ona traktować. Gateworld w wywiadzie z Christopher Judge' (Teal'c) zdobyły informacje na ten temat.


Poniższy tekst zawiera drobne informacje na temat odcinka "Reckoning"
Judge powiedział: "Dojdzie niemal do zakończenia wojny o wolność, która się wiąże z dwoma osądami. Trzeba się uporać by zjednoczyć wszystkich Jaffa i potem przejąć święte miasto Ta'kara. Właściwie jest to moment kulminacyjny już trwającego osiem lat wątku poszukiwania wolności".
Gościnie w odcinku wystąpi Isaac Hayes jako kapłan Jaffa który przyłącza się do ruchu oporu. Judge zdradził ze śmiechem że "Nikt na planecie nie mówi 'Goa'uld jak Isaac Hayes!". W odcinku pojawi się także Tony Amendola (Bra'tac), Cliff Simon (Baal) i Mel Harris (Oma). W tym odcinku oraz w zbliżającym się "Sacfrifaces" będziemy mieli okazję zobaczyć brata Judge.
Zapraszam do przeczytania tłumaczenia całego wywiadu przeprowadzonego przez Gateworld tutaj.
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: