Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Informacje o "Citizen Joe"
Informacje o
Pojawiły się pierwsze informacje dotyczące jednego z ostatnich odcinków sezonu ósmego SG1 pod tytułem "Citizen Joe". Drużyna SG-1 zostanie w nim przedstawiona z zupełnie innego punktu widzenia. Autorem scenariusza jest Damian Kindler, a reżyserią zajmie się Andy Mikita. Zdjęcia do odcinka rozpoczną się na początku września.
Bądź świadom, że poniżej są spoilery do tego odcinka!
Joe Spancer jest przeciętnym fryzjerem z Indiany który w swoich wizjach widzi Jack'a O'Neill i program Stargate.
Siedem lat temu, Joe był szczęśliwie ożenionym ojcem ze średniej klasy i wtedy podniósł dziwnie wyglądający kamień z dziwnymi znakami w jednym ze sklepów. Od tamtego momentu ma wizje, w których widzi tajną jednostkę Sił Powietrznych dowodzoną przez Jack'a O'Neill który prowadzi swoją drużynę przez starożytny portal zwanym Gwiezdne Wrota. Od wydarzeń na Argos (Brief Candle) do ataku Goa'uldów na Ziemie (Lost City) Joe przyglądał się przygodą drużyny i spisał te wszystkie wydarzenia. Inni uznali go za człowieka z wielką wyobraźnią.
Ale jak każdy dobry fan Stargate, Joe ma obsesję na punkcie O'Neill'a i jego drużyny. Jego historii nie przyjęto w magazynach do publikacji i ostatecznie stracił pracę przepędzając żonę i syna. Wkrótce uznaje, że historie są prawdziwe i zaczyna zbierać dowody. Załamany człowiek stojący nad przepaścią w końcu namierza prawdziwego Jack'a O'Neill. Wracając do domu ze sklepu spożywczego Jack spotyka w swojej kuchni Joe wraz z bronią wycelowaną w niego.
Joe twierdzi, że Jack zrujnował mu życie i podsumowuje ostatnie siedem lat historii, które widział chcąc jednocześnie by generał powiedział mu, że to, co mówi, jest prawdą.

Gościnie wystąpi bohater Joe i jego żona Lorraine. "Citizen Joe" może być odcinkiem powtórkowym (jak np Politics, Innaguration), jednakże nie zostało to jeszcze potwierdzone.
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: