Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 sezon 9 ?
Stargate SG-1 sezon 9 ?
Na niedawnym konwencie science fiction Vulkon w Tampie na Florydzie Christopher Judge (Teal'c) powiedział fanom, że sezon 9 staje się coraz bardziej prawdopodobny. Przemawiają za tym względy finansowe oraz fakt, iż oglądalność jest wyższa niż kiedykolwiek. Dodał również, że negocjacje trwają, a ostatnie odcinki ósmego sezonu są pisane z myślą o kolejnym.
Nie zmienia to jednak faku, że Richard Dean Anderson najprawdopodobniej nie wystąpi w kolejnym sezonie. Jakiś czas temu w wywiadzie dla Chicago Tribune powiedział, że nie zamierza grać już dalej i mimo, iż może to pokrzyżować oczywiste plany finansowe wielu ludzi, jeśli będzie kolejna odsłona Stargate SG-1, to jego w niej najprawdopodobniej nie będzie. Uważa też, iż serial poradziłby sobie bez niego. Producenci Cooper i Wright myślą podobnie.
chevron
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby dodać nowy komentarz...
Login:
Hasło: